Predokenné rolety - ProfiOKNO SK 

ProfiOKNO SK, s.r.o. - Vojtecha Spanyola 37, 010 01 Žilina, (bývalá Magnólia) mobil: 0917 596 983, e-mail: zilina@profioknosk.eu

Úvod > Tieniaca technika > Predokenné roletyTieniaca technika Tieniaca technika Predokenné rolety

Predokenné rolety

Základné informácie

Predokenné rolety

Predokenné (vonkajšie) rolety AR 37 s polyuretánovou výplňou sú vhodné do každého okenného otvoru. Zlepšujú tepelnú ochranu a zvyšujú tak celkovú tepelnú bilanciu budovy. Tento efekt sa prejavuje predovšetkým pri inštalácií roliet pred okná vyplnené dvoj-sklom. Ďalšou výhodou je ich mechanická odolnosť proti vlámaniu a zabránenie nežiaducich pohľadov do vášho súkromia. Rolety chránia interiér domu proti nadmernému pôsobeniu slnečných lúčov, zvyšujú zvukovú ochranu až o 15 dB a pôsobia aj ako zábrana proti prenikaniu prachu. Individuálne farebné riešenia vyhovujú nárokom každého zákazníka. Pre pohodlné denné používanie ponúkame široké spektrum pohonov pre roletové systémy od klasického ručného ovládania po moderné elektromotory s diaľkovým ovládaním s možnosťou časových spínačov a senzorov počasia. Ručné ovládanie (páskové, šnúrové) je vhodné pre miestnosti s niekoľkými stredne veľkými oknami.

Farebné odtiene

Štandardné farby

  • (#ral9016)(#ral9016)
  • (#ral8014)(#ral8014)
  • (#ral7038)(#ral7038)
  • (#ral9006)(#ral9006)
  • (#ral5015)(#ral5015)
  • (#ral3004)(#ral3004)
  • (#ral9001)(#ral9001)
  • (#ral1015)(#ral1015)
  • (#ral6005)(#ral6005)

Neštandardné farby

  • (#zlaty-dub)(#zlaty-dub)

Spôsob montáže

Typy motorov

Na výber ponúkame z dvoch variant motorov, s ktorými máme bohaté skúsenosti s dobrými výsledkami.

Motor Mobilus

Pohony Mobilus

Ekonomický model motora – Mobilus ponúka klasickú, 24 mesačnú záruku. V ponuke je široká paleta pohonov. Každý pohon je pritom navrhnutý špeciálne pre použitie v konkrétnom výrobku. Všetky dôležité parametre sú počas výroby starostlivo skúšané. Preto budete mať po dlhú dobu pokoj a istotu bezporuchovej prevádzky. Tieto pohony navyše spĺňajú štandardy Európskych bezpečnostných noriem. Na výber sú rôzne typy diaľkového ovládania. K týmto motorom poskytujeme ako záručný, tak i pozáručný servis.

Motor Somfy

Pohony Somfy

Luxusný model motora – Somfy ponúka rozšírenú, 60 mesačnú záruku. V ponuke je široká paleta pohonov. Každý pohon je pritom navrhnutý špeciálne pre použitie v konkrétnom výrobku. Všetky dôležité parametre sú počas výroby starostlivo skúšané. Preto budete mať po dlhú dobu pokoj a istotu bezporuchovej prevádzky. Tieto pohony navyše spĺňajú štandardy Európskych bezpečnostných noriem. Motory pre rolety a vonkajšie a vnútorné žalúzie zodpovedajú norme NF electricity standard vydané inštitúciou AFNOR. Na výber sú rôzne typy diaľkového ovládania. Firma Somfy má uzatvorené partnerské zmluvy s mnohými výrobcami a predajcami tieniacej techniky, brán alebo garážových vrát tak, aby Vám ponúkali kvalitné výrobky. Tieto produkty, vyvinuté s pomocou zdieľaného know-how, v sebe zlučujú kvalitné prevedenie a spoľahlivosť. K týmto motorom poskytujeme ako záručný, tak i pozáručný servis.

Príklady použitia z praxe