Vnútorné žalúzie - ProfiOKNO SK 
  • Strešné okná

ProfiOKNO SK, s.r.o. - Vojtecha Spanyola 37, 010 01 Žilina, (bývalá Magnólia) mobil: 0917 596 983, e-mail: zilina@profioknosk.eu

Úvod > Tieniaca technika > Horizontálne ISSO žalúzieTieniaca technika Tieniaca technika Horizontálne ISSO žalúzie

Horizontálne ISSO žalúzie

Popis

Horizontálne žalúzie

Moderné a najpredávanejšie typy žalúzií v súčasnosti spĺňajú tie najnáročnejšie požiadavky zákazníka v oblasti tieniacej techniky. Svojou estetickou úpravou a jednoduchou ovládateľnosťou sú obľúbeným doplnkom kancelárií, škôl, nemocníc, bytov a rodinných domov. Jednoduché ovládanie guľôčkovou retiazkou zabezpečuje vyťahovanie, sťahovanie a nakláňanie lamiel žalúzie. Montujú sa na ako na plastové okná, novšie drevené okná a euro okná. Ak k tomu pridáme širokú paletu farebných odtieňov nosných rámov (farebné i drevo imitačné), 25 mm lamiel (49 farieb a 15 drevo imitácií), lamiel 16 mm (7 farieb) – (bližšie informácie a vzorkovník na predajných miestach) je zaručené, že u nás nájdete to, čo pre svoje okná hľadáte a potrebujete.

Kontrola svetla a súkromia vďaka klasike vo svete žalúzií. Kúzlo horizontálnych žalúzií  spočíva predovšetkým v ich univerzálnosti. Vďaka neustále sa rozširujúcej škále atraktívnych farieb, povrchových úprav, rozmerov a šírok lamiel sú horizontálne žalúzie vhodné do akýchkoľvek priestorov. Ponúkajú presné ovládanie intenzity osvetlenia a dizajn podľa vášho osobného vkusu. Vďaka nekončiacemu radu kombinácií prepožičajú horizontálne žalúzie každému interiéru jedinečný vzhľad. Sortiment ponúkaných farieb a materiálov je neustále rozširovaný tak, aby reflektoval aktuálne módne a dizajnové trendy. Obľúbené mäkké pastely, sofistikované variácie na tému biela, ohromujúci kovový vzhľad. To všetko tvorí pozoruhodnú ponuku, z ktorej je radosť vyberať.

Farebné prevedenia

Detajly horizontálnych ISSO žalúzií